Fogarty

Angielskie poduszki i kołdry

 

Ekskluzywne poduszki i kołdry renomowanej angielskiej firmy Fogarty. Marka w swej ofercie ma wysokiej jakości produkty dla alergików, jak i z tradycyjnym wypełnieniem z puchu i piór - kaczek i gęsi.

 Zapraszamy do zakupu.

Hiccups

Bawełniana pościel dla dzieci

 

Doskonałej jakości bawełniana pościel dla dzieci australijskiej firmy Hiccups do kupienia bezpośrednio w naszym sklepie.

Spośród ogromnej palety wzorów i kolorów każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu kolorowe samochody dla miłośników motoryzacji i barwne samoloty dla szybujacych w przestworzach. 

Dla niestrudzonych odkrywców i badaczy znajdzie się nielada przygoda z dinozaurami. Sympatycy Dzikiego Zachodu znajdą również coś dla siebie. Błękit morza i barwy koralowców zapraszają do wspólnej zabawy przed zaśnięciem.

Również dla miłośniczek wróżek, bajek, baśni i księżniczek Hiccups wyczarował prześliczne wzory pościeli i urocze przytulanki - pluszaki.

Pościel można łączyć w urocze komplety z prześcieradłem i zasłonami. Tworzac w ten sposób wymarzony pokój dziecka.

Zapraszamy do zakupu.

Vantona

Angielska pościel i zasłony

 

Doskonałej jakości angielska pościel, prześcieradła, narzuty i zasłony renomowanej firmy Vantona. Kolekcje stworzone z myślą o miłośnikach pastelowych róż i bogatych żakardów.

W regularnej sprzedaży dostępnych jest kilka kolekcji - od romantycznych kwiatowych wzorów, po nowoczesne kratki, typowy angielski patchwork i bogaty, mięsisty żakard.

Zapraszamy do zakupu.

Twój koszyk jest pusty

Płatności

Akceptujemy płatności przelewem oraz Pay Pal.

Metody wysyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD lub Poczty Polskiej

Napisz do nas

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu z nami.

International delivery

We now deliver to 20 international destinations!
P&P about 15 Euro.

 

Copyright © 2012 EM4U Wszelkie prawa zastrzeżone.